• image 66 500.00€ For sale
 • image 66 500.00€ For sale
 • image 66 500.00€ For sale
 • image 66 500.00€ For sale
 • image 66 500.00€ For sale
 • image 66 500.00€ For sale
 • image 66 500.00€ For sale
 • image 66 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3927
 • Type: Apartment
 • 133.00m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Elbasan - Elbasan
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 në ‘’Elbasan’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Elbasan’’. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt me një sipërfaqe prej 133 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje me kuzhinë të përbashkët, një tualet dhe një ballkon. Apartamneti ka punime cilesore, qe nga hidrosanitaret etj. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 66.500 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 133
 • Siperfaqe neto : 133
You dont have any videos

Prona te ngjashme