• image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3925
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 1260€
 • Tirana - Tirana - te Liqeni
 • 3
 • 1
 • 5

Shitet ose Jepet me qira apartament 3+1 tek ‘’Liqeni I Thatë’’.

Shitet apartament 3+1 tek ‘’Liqeni I Thatë’’. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ka shume dritë natyrale,dhe ndodhet në katin e V-të, të një pallati të ri me ashensor, me një siperfaqe prej 100 m2. Cmimi për shitje 126.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme