• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3922
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 2
 • 6

Jepet apartament 2+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Jepet apartament 2+1 me qira tek “Zogu i Zi” Jepet apartament me qira në një zonë të aksesueshme pranë qëndrës së Tiranës tek “Zogu i Zi, pranë “Ring Center”. Apartamenti ka një sipërfaqe 100 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi , ballkon, dy tualete si dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me dy ashensor. Apartamenti është i mobiluar me mobilje të reja, I shtruar me parket, disponon sistem ngrohje-ftohje në cdo dhomë, kuzhina është e kompletuar me të gjitha kushtet e nevojshme. Cmimi 550 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme