• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3920
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament 3+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Jepet me qera apartament 3+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko . Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, ndodhet në katin e IV-rt, me një sipërfaqe prej 120 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti është I shtruar me parket, ka sistem ngrohje-ftohje në të gjitha dhomat, apartamenti është I mobiluar nw mwnyrw moderne, me të gjitha kushtet e nevojshme ku të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Cmimi 700 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme