• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3918
 • Type: Apartment
 • 81.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament per perdorim zyre tek ‘’Ish Ekspozita’’.

Jepet me qera apartament per perdorim zyre tek ‘’Ish Ekspozita’’. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 81 m2 në katin e II-të një ndërtimi të ri me ashensor. Zyra është e pa mobiluar ,dhe eshte open space. Ambjenti mund të përdoret për zyra kontabiliteti, avokatie etj. Ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranë që të ofron shumë facilitete të shumta. Cmimi 400 euro perfshire taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 81
 • Siperfaqe neto : 81
You dont have any videos

Prona te ngjashme