• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3917
 • Type: Apartment
 • 67.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 1+1 në ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qira apartament 1+1 në ‘’Don Bosko’’. Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndjenjes, i përbashkët me ambjenin e gatimit, nje dhome gjumi, tualet dhe një ballkon të bollshëm. Eshtë i arreduar me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e II-të dhe me një sipërfaqe prej 67 m2. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 67
 • Siperfaqe neto : 67
You dont have any videos

Prona te ngjashme