• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3916
 • Type: Apartment
 • 93.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira Penthouse 2+1 pranë ‘’Liqenit’’.

Jepet me qira apartament 2+1 pranë ‘’Liqenit’’. Apartamenti ndodhet ne një kompleksi të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 93 m2. Është I organizuar në një ambjent ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, , dy tualete dhe ballkon . Cmimi 550 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 93
 • Siperfaqe neto : 93
You dont have any videos

Prona te ngjashme