• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3913
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 në qendër të Tiranës,tek Blv. ''Zogu i Parë''.

Apartament 2 + 1 me qera ne qender te Tiranes, tek Blv. "Zogu i Parë". Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 106 m2 dhe është i organizuar nga një dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne detaje per nje jetese komode. Cmimi 400 euro / muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme