• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3911
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet apartament 2+1 me qera, tek “Komuna e Parisit”.

Jepet apartament 2+1 me qera, tek “Komuna e Parisit”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet në katin e II-të banim të një objekti të ri i pajisur me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, një ballkon dhe korridor. Apartamenti është i arreduar ne menyre bashkekohore per nje jetese sa me komode. Preferohen cift ose dy vajza Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme