• image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3910
 • Type: Apartment
 • 63.72m2
 • Cmimi/m2: 840€
 • Tirana - Tirana - Misto Mame
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 në ‘’Misto Mame’’.

Shitet apartament 1+1 në ‘’Misto Mame’’. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 63.72 m2. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon. Apartamenti disponon certifikatë pronësie. Cmimi i shitjes 50.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme