• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3907
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek "Casa Italia", pranë spitalit "Hygeia".

Jepet me qira apartament 2+1 tek "Casa Italia", pranë spitalit "Hygeia". Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri 9 katësh. Pallati është i pajisur me ashensor. Apartamenti është i mobiluar me pajisje të reja, me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme