• image 28 000.00€ To rent For sale
  • image 28 000.00€ To rent For sale
  • image 28 000.00€ To rent For sale
  • image 28 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 3906
  • Type: Apartment
  • 28.00m2
  • Cmimi/m2: 1000€
  • Tirana - Tirana - Rr. "Him Kolli"

Jepet me qera ose shitet zyre ne rrugen “Him Kolli”

Jepet me qera ose shitet zyre ne rrugen “Him Kolli” Jepet me qera ose shitet zyre ne rrugen “Him Kolli”. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 28m2 dhe eshte e organizuar ne nje hapsire dhe nje tualet dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Cmimi 250 euro ne muaj.

  • Siperfaqe totale : 28
  • Siperfaqe neto : 28
You dont have any videos

Prona te ngjashme