• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3905
 • Type: Apartment
 • 180.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Pranë Zogut të Zi
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 tek ''Zogu i Zi''

Jepet me qera apartament 2+1 tek ''Zogu i Zi'' Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, ndodhet në katin e II-të të një vile, me një sipërfaqe prej 180 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes, ambjent gatimi I vecantë kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje për një jetesë komode. Cmimi 500 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 180
 • Siperfaqe neto : 180
You dont have any videos

Prona te ngjashme