• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3904
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1 në një kompleks të ri, tek rruga e Kosovarve.

Jepet me qira apartament 1+1 në një kompleks të ri, tek rruga e Kosovarve. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2, pallat I ri I pabanuar me pare. Apartamenti është i organizuar në një sallon të madh ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie, nje dhome gjumi, një tualet, nje ballkon nga rruga kryesore. Apartamenti do te mobilohet vetem kuzhinwn. është i mobiluar. Zona qe ndodhet apartamenti të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme