• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3903
 • Type: Apartment
 • 64.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Bill Klinton.

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Bill Klinton. Organizimi i apartamentit eshte i perbere nga nje koridor qe ben shpernarjen ne sallonin e ndenjes dhe dhomen e gjumit. Apartamenti ka nje mobilim shume te mire dhe cilesore, me nje siperfaqe totale eshte 64 m2. Gjithashtu apartamenti ka dhe nje verande te shfrytezueshme 20m2. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 6
 • Siperfaqe neto : 64
You dont have any videos

Prona te ngjashme