• image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3901
 • Type: Apartment
 • 97.00m2
 • Cmimi/m2: 1355€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • 2
 • 2
 • 5

Apartament 2+1 per shitje tek fusha e ‘’Ali Demit ‘’

Apartament 2+1 per shitje tek fusha e ‘’Ali Demit ‘’ Apartamenti ndodhet nje nga zonat qe i ploteson te gjitha kushtet dhe sherbimet e nevojshme per nje jetese me standarte te larta. Apartamenti ndodhet ne V-te banim, te nje pallati te ri me ashensor, me nje siperfaqe 106 m2 bruto dhe 97 m2 neto. Sapo futesh ne apartament, te bie ne sy arredimi i ngrohte i ambientit, i perzgjedhur me shume kujdes, dhe cdo ambient eshte i organizuar ne menyre mjaft te detajuar. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, nje garderobe, nje dhome ndenje, nje kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Ambientet kane sistem ngrohje-ftohje chiller, dyshemeja eshte e shtruar me parket te cilesise se larte. Apartamenti shitet I mobiluar dhe ka orientim veri-lindje. Cmimi 145.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Siperfaqe neto : 97
You dont have any videos

Prona te ngjashme