• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3899
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Brryli
 • 3
 • 1

Jepet me qira kati I 1 I një vile tek ‘’Brryli’’.

Jepet me qira kati I 1 I një vile tek ‘’Brryli’’. Vila është e organizuar në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, kuzhinë, tualet, dhe një ballkon. Vila është e mobiluar me të gjitha mobiljet e nevojshme dhe ka një sipërfaqe prej 150 m2 bashkë me ballkonin. Zona është shumë e zhvilluar ku do te gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme. Cmimi 35.000 leke /muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme