• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3897
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 3

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri të pabanuar më parë dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe një ballkon. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 95 m2. Apartamenti shitet I mobiluar me të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake Çmimi per qira 500 euro/muaj Cmimi 1190 euro/m2 Cmimii total 113.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme