• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3893
 • Type: Apartment
 • 125.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 2
 • 10

Jepet me qera apartament 2+1 tek ” Komuna e Parisit”, Tiranë.

Jepet me qera apartament 2+1 tek ” Komuna e Parisit”, Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe 125 është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e X-të të një pallati të ri me ashensor , I mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme. Çmimi 550 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125
 • Siperfaqe neto : 125
You dont have any videos

Prona te ngjashme