• image 92 800.00€ For sale
 • image 92 800.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3888
 • Type: Apartment
 • 74.63m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 2
 • 7

Shitet apartament 2 + 1 në kompleksin "Simacom".

Shitet apartament 2+1 te kompleksi “Simacom” . Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë tek kompleksi ''Simacom'' ngjitur me kompleksin “Green City” i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e VII-të me ashensor. Është e organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkon. Sipërfaqja e Apartamentit eshte 74.69 m2 neto dhe 116 m2 bruto. Tek kompleksi ndodhet nje garazhd me nje siperfaqe prej 12.50 m2, ne katin -2 dhe kushton 10.000 euro qe nuk perfshihet ne cmimin e apartamentit. Cmimi per Apartamentin 800 euro/m2, Total 92.800 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 116
 • Siperfaqe neto : 74.63
You dont have any videos

Prona te ngjashme