• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3886
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 8

Jepet me qira super apartament modern 2+1 tek Fusha e Aviacionit.

Jepet me qira super apartament modern 2+1 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndjenjes, i përbashkët me ambjenin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon të bollshëm. Eshtë i arreduar në mënyrë moderne dhe me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri me ashensor dhe me një sipërfaqe prej 100 m2. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme