• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3883
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira kati I II-të I një vile tek ‘’Rruga e Elbasanit’’

Jepet me qira kati I II-të I një vile tek ‘’Rruga e Elbasanit’’ Në një nga zonat më të qeta të Tiranës, jepet me qira kati I II-të I një vile me një sipërfaqe prej 96 m2. Është I organizuar në ambjent ndenje, kuzhinë, nje dhome gjumi dhe një tualet. Vila të ofron një jetesë komode dhe është e mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe bashkëkohore. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme