• image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3880
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Pranë Fakultetit të Mjekësisë
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qera apartament 1+1 tek ‘’Fakulteti I Mjekesise’’ në rrugën ‘’Njazi Meka’’.

Jepet me qera apartament 1+1 tek ‘’Fakulteti I Mjekesise’’ në rrugën ‘’Njazi Meka’’. Apartamenti ka një siperfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi te përbashkët, një dhomë gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e IV-rt të një pallati ekzistues. Apartmenti jepet I mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Cmimi 25.000 leke /muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme