• image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3879
 • Type: Apartment
 • 59.88m2
 • Cmimi/m2: 1760€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 tek Garda.

Shitet apartament 1+1 tek Garda. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe është i organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, nje dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Pozicioni I apartamentit eshte shume i favorshem per banim, dhe ndodhet në katin e IV-rt me një sipërfaqe totale prej 65.30 m2 dhe neto 59.88 m2. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe gjithashtu disponon certifikate pronesie. Cmimi 115.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65.30
 • Siperfaqe neto : 59.88
You dont have any videos

Prona te ngjashme