• image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3878
 • Type: Apartment
 • 143.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Liqeni I tiranes
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira super apartament 2+1+ 2 poste parkingu tek ‘’Liqeni''

Jepet me qira super apartament 2+1+ 2 poste parkingu tek ''Liqeni'' Apartamenti organizohet në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon. Eshte totalisht i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem ngrohje-ftohje, ka pajisjet elektro-shtëpiake të markave të fundit, grila elektrike, dhe ka një pamje të mrekullueshme. Ndodhet në një zonë me një qetësi absolute, me një sipërfaqe prej 143 m2, në katin e V-të një pallati të ri me ashensor. Në cmim perfshihet edhe dy poste parkingu Cmimi 1100 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 143
 • Siperfaqe neto : 143
You dont have any videos

Prona te ngjashme