• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3877
 • Type: Apartment
 • 185.00m2
 • Cmimi/m2: 3.7€
 • Tirana - Tirana - Laprake
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament per perdorim zyre

Jepet me qera apartament per perdorim zyre me sipërfaqe 185 m2 në Laprakë . Ambjenti është i mobiluar por mund te hiqen mobiliet e mbetura. Ambjenti eshte I ndare me zonen e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma , 1 tualet , korridor . Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një shtëpie private, Cmimi 700 euro ne muaj I diskutueshem

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 185
 • Siperfaqe neto : 185
You dont have any videos

Prona te ngjashme