• image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
 • image 228 800.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3876
 • Type: Apartment
 • 104.00m2
 • Cmimi/m2: 2200€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 6

Shitet apartament 3+1 në ‘’Bllok’’.

Shitet apartament 3+1 në ‘’Bllok’’. Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe shumë të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut. Ka një sipërfaqe prej 104 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, të një pallati të ri me ashensor, dhe është i pajisur me certifikatë pronësie. Apartamenti shitet I mobiluar Çmimi 2200 euro/m2. Totali 228.800 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 104
 • Siperfaqe neto : 104
You dont have any videos

Prona te ngjashme