• image 259 000.00€ To rent For sale
 • image 259 000.00€ To rent For sale
 • image 259 000.00€ To rent For sale
 • image 259 000.00€ To rent For sale
 • image 259 000.00€ To rent For sale
 • image 259 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3875
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 3500€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet ose jepet me qira super zyre në ‘’Bllok ‘’

Shitet ose jepet me qira super zyre në ‘’Bllok ‘’ Ambjneti ndodhet në një zonë të aksesueshme në zonën e ish-Bllokut. Ka një sipërfaqe totale prej 74 m2 dhe 60 m2 neto. Është e organizuar në një ambient open-space dhe një tualet. Ambjenti mund të shërbejë edhe për klinikë, laborator, qendër estetike, agjensi udhëtimi, zyrë avokatie etj. Ambjenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi për qira 800 euro/muaj pa taksa Cmimi për shitje 259.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 74
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme