• image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3874
 • Type: Apartment
 • 274.00m2
 • Cmimi/m2: 23€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 4
 • 4
 • 3

Jepet vilë me qera tek Colombo 2, pranë TEG.

Jepet vilë me qera tek Colombo 2, pranë TEG. Jepet me qira vilë tre katëshe në rezidencën Colombo Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 9 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në tre-kate. Sipërfaqja e truallit është 438 m2, dhe sipërfaqja totale e ndërtimit për banim është 274 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kati përdhe: ka një hapësirë sipërfaqe 94 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie, një ambient ngrënie të vecuar, ambient gatimi, një tualet, depo dhe shkallët për tu ngjitur në katin e sipërm, depo. Kati i I-rë: Ka një sipërfaqe 94 m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi matrimoniale me tualet, dhe 2 dhoma fëmijësh,1 tualet, dy ballkone. Kati i II-të: Ka një sipërfaqe 86 m2 dhe është i organizuar në 2 ambjente,1 tualet, një ballkon. Vila ka sistem ngrohje-ftohje qëndrore në të gjitha dhomat ndërsa grilat I ka automatike. Vila ka 4 poste parkimi, dy nga të cilat janë të mbuluara Cmimi 2300 euro/muaj përfshirë edhe taksat

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 438
 • Siperfaqe neto : 274
You dont have any videos

Prona te ngjashme