• image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
 • image 131 200.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3872
 • Type: Apartment
 • 88.00m2
 • Cmimi/m2: 1600€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Sheshi Wilson’’.

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Sheshi Wilson’’. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjë, një tualet, dhe një ballkon. Ka një sipërfaqe prej 82 m2 dhe ndodhet në katin e I-rë tw një pallati tw ri. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe gjithashtu disponon certificate pronësie. Apartamenti eshte ideal si per banim ashtu edhe per zyra. Cmimi per qira 40.000 leke/muaj Cmimi 1600 euro/m2 Cmimi total 131.200 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 88
 • Siperfaqe neto : 88
You dont have any videos

Prona te ngjashme