• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3871
 • Type: Apartment
 • 134.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 3
 • 2
 • 7

Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër të Tiranës.

Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër të Tiranës. Apartamenti ka njw sipwrfaqe prej 134 m2, dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor. Apartamenti është i shtruar me parket dhe ka punime shume cilësore. Orientimi I apartamentit eshte Jug-Perendim-veri cka të mundëson një ndricim natyral gjate dites. Çmimi 1000 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 134
 • Siperfaqe neto : 134
You dont have any videos

Prona te ngjashme