• image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3870
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 3
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër të Tiranës.

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër të Tiranës. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte banim të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor. Apartamenti ka punime shume cilësore, është i shtruar me parket, ka sistem chiller etj. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkingu. Çmimi 850 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme