• image 71 550.00€ For sale
 • image 71 550.00€ For sale
 • image 71 550.00€ For sale
 • image 71 550.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3869
 • Type: Apartment
 • 88.00m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park, Tek “Spitali Amerikan 3” .

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park, Tek “Spitali Amerikan 3” . Shitet apartament 2+1 në një kompleks shumë të mirë të Tiranës. Apartamenti është ndërtuar në një zonë të qetë dhe që të ofron shumë facilitete për një jetesë sa më komode. Apartamenti është I organizuar në një ambient ndejie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy veranda. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri me ashensor dhe ka nje sipërfaqe totale prej 95.4 m2, 88 m2 neto. Cmimi 750 euro/m2 Cmimi total 71.550 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95.4
 • Siperfaqe neto : 88
You dont have any videos

Prona te ngjashme