• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3868
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 3.1€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 1
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 1+1 në rrugën e Durrësit

Jepet me qera apartament 1+1 në rrugën e Durresit. Apartamenti ka një siperfaqe prej 80 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi te përbashkët, një dhomë gjumi dhe dy tualete. Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues. Apartmenti eshte I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 300 euro ne muaj i diskutueshem

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme