• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3867
 • Type: Apartment
 • 102.50m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 tek ” Kompleksi Kika 2” Tiranë.

Jepet me qera apartament 2+1 tek ” Kompleksi Kika 2” Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe 1150m2 është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkët 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një ndërtimi ri , të sapo mbaruar. Çmimi 550 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 102.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme