• image 26 000.00€ For sale
 • image 26 000.00€ For sale
 • image 26 000.00€ For sale
 • image 26 000.00€ For sale
 • image 26 000.00€ For sale
 • image 26 000.00€ For sale
 • image 26 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3866
 • Type: Apartment
 • 55.00m2
 • Cmimi/m2: 472€
 • Durrës - Golem
 • 1
 • 1
 • 5

OKAZION, Shitet apartament 1+1 në Golem në Durrës.

OKAZION! Shitet apartament 1+1 në Golem në Durrës. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2, te organizuar ne nje ambient ndjenje dhe gatimi te perbashket, një dhomë gjumi, nje tualet dhe një ballkon. Apartamenti eshte me hipotekë. Cmimi 26.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 55
 • Siperfaqe neto : 55
You dont have any videos

Prona te ngjashme