• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3865
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qera super apartament 1+1 tek ‘’Ring Center’’.

Jepet me qera super apartament 1+1 tek ‘’Ring Center’’. Apatamenti është I organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës dhe është I mobiluar në detaj me të gjitha kushtet e nevojshme. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të, me një sipërfaqe prej 80 m2. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme