• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3864
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qira kati I IV-rt I një vile 4-katëshe në ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qira kati I IV-rt I një vile 4-katëshe në ‘’Don Bosko’’. Në një nga zonat më të qeta të Tiranës, Jepet me qira kati I IV-rt I një vile 4-katëshe në ‘’Rrugën Mustafa kacaci’’. Ka një sipërfaqe prej 150 m2, dhe është I organizuar në ambjent ndenje, kuzhinë tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Vila të ofron një jetesë komode dhe është e mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe bashkëkohore. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme