• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3863
 • Type: Apartment
 • 77.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Durrës - Durrës
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qera super apartament 1+1 në Vala Mar Residences në Hamallaj

Jepet me qera super apartament 1+1 në Vala Mar Residences në Hamallaj. Jepet me qera super apartament 1+1 në Vala Mar Residences në Hamallaj. Apartamenti ka një siperfaqe prej 77m2 dhe është I organizuar në një dhomë gjumi, një ambjent të përbashkët gatimi dhe ndenje, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë moderne me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetese komode. Apartamenti ndodhet në një ndër rezidencat më të mira të zonës e mes gjelbërimit, kopshteve dhe parqeve të kuruara ku ju mund të shëtisni. Vala Mar Residences ofron një shumëllojshmëri shërbimesh, lehtësirash dhe argëtimesh. Çmimi 30 euro/nata dhe 800 euro ne muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 77
 • Siperfaqe neto : 77
You dont have any videos

Prona te ngjashme