• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3862
 • Type: Apartment
 • 112.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira dupleks tek “Kodra e Diellit 2”

Jepet me qira dupleks tek “Kodra e Diellit 2” Jepet me qira dupleks tek “Kodra e Diellit” larg zhurmave dhe ajrit të ndotur të qytetit. Ka nje sipërfaqe totale prej 112 m2 dhe ndodhet ne katin e I-rë dhe II-të. Apartamenti eshte i organizuar në: kati i parë ambient ndenjie dhe gatimi, tualet, dhe një verande dhe nje oborr shumë te kendshem. Në katin e dytë ndodhen dy dhomat e gjumit dhe tualet. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti është I pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje. Çmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 112
 • Siperfaqe neto : 112
You dont have any videos

Prona te ngjashme