• image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3857
 • Type: Apartment
 • 460.50m2
 • Cmimi/m2: 8€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 5
 • 5
 • 4

Jepet me Qira Vile Fantastike tek Rezidenca ‘’Kodra e Diellit 1’’.

Jepet me Qira Vile Fantastike tek Rezidenca ‘’Kodra e Diellit 1’’. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, e vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster, natyra dhe pamja panoramike e qytetit te Tiranes, ndjesia dhe emocionet qe te percjell ky kolazh elementesh jane unike. Vila eshte e dizenjuar me shume kujdes ku te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vetratat e medha te xhamit te japin ndjesine e vazhdimesise se natyres ne interier dhe te bejne te ndihesh sikur je njekohesisht edhe brenda edhe jashte shtepise.Vila është e organizuar në 4 kate , dhe ka nje siperfaqe totale prej 491.4 m2 dhe veranda 28.8 m2. .Qe ne momentin qe futesh brenda , te shoqeron ne cdo ambient ndjesia e ngrohtesise dhe relaksit. Është e organizuar në pesë dhoma gjumi, pesë tualete, dy dhoma ndenje, një kuzhinë I vecuar nga dhoma e ndenjes, një lavanderi, një dhomë sauna dhe Jacuzzi, tre veranda me pamje fantastike, dhe dy poste parking personal. Gjithashtu vila të ofron edhe një oborr dhe kopësht të personalizuar, dhe sigurisht nuk mungon dhe një pishinë kun ë fund të ditës të jep qetësi maksimale. Cmimi 3000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 5
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 491
 • Siperfaqe neto : 491
You dont have any videos

Prona te ngjashme