• image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3853
 • Type: Apartment
 • 103.60m2
 • Cmimi/m2: 1150€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 2
 • 9

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Kompleksi Kontakt’’.

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Kompleksi Kontakt’’. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe I organizuar në një dhomë ndenje, dy dhoma gjumi, një garderobë, dy tualete, një depo, dhe dy ballkone. Ndodhet në katin e IX-të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 120.3 m2 dhe 103.6 m2 neto. Apartamenti shitet I kompletuar si Kuzhine e kompletuar me banak dhe mur kuarci (quartz) te cilesise se pare, lavastovigle, furre, pianure te blere ne Itali; si dhe aspirator me filter karboni, lavaman te gjere dhe rubinet blere ne Greqi.Apartamenti ka Izolim termik me lesh guri nga firma e ndertimit, Izolim akustik me lesh dhe kapote nga vete pronari. Dy ballkone qe shohin si nga Liqeni Artificial dhe nga Kruja. Dritare dhe grila gjermane. Orientuimi i apartamentit eshte jug-lindje cka te mundeson nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Cmimi 132.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120.3
 • Siperfaqe neto : 103.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme