• image 94 850.00€ For sale
 • image 94 850.00€ For sale
 • image 94 850.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3852
 • Type: Apartment
 • 87.58m2
 • Cmimi/m2: 950€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 2
 • 10

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Fusha e Aviacionit’’.

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Fusha e Aviacionit’’. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e X-të banim dhe ka një sipërfaqe totale prej 99.84 m2 dhe neto 87.58 m2. Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë me një plan urbanistik të rregullt. Çmimi i shitjes Totali 94,850 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 99.84
 • Siperfaqe neto : 87.58
You dont have any videos

Prona te ngjashme