• image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
 • image 155 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3849
 • Type: Apartment
 • 290.40m2
 • Cmimi/m2: 550€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 1
 • 1
 • 1

Okazion! Shitet super ambjent tek “Kodra e Diellit” .

Okazion! Shitet super ambjent tek “Kodra e Diellit” . Ambjenti ndodhet në katin I-rë të një ndërtimi të ri, dhe ka akses direkt me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Me nje sipërfaqe rreth 290.40 m2 dhe eshte e përshtatshme për disa lloje aktivitetesh, si, furre buke, palester, magazine te ndryshme etj. Cmimi: 550 euro/ m2. Cmimi total 155.000 euro i diskutueshem

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 290
 • Siperfaqe neto : 290
You dont have any videos

Prona te ngjashme