• image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3846
 • Type: Apartment
 • 67.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Unaza e Re’’, pranë supermarket Jatës.

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Unaza e Re’’, pranë supermarket Jatës. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje dhe ambient ngrënie, nje dhome gjumi, nje tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e VI-të, dhe ka një sipërfaqe prej 67 m2. Apartamenti ndodhet në një zonëqë të ofron të gjitha shërbimet e mundshme, si farmaci, bar-restorant, supermarket etj. Cmimi I qirasë 270 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 67
 • Siperfaqe neto : 67
You dont have any videos

Prona te ngjashme