• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3845
 • Type: Apartment
 • 107.00m2
 • Cmimi/m2: 5.1€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament tek ‘’21 Dhjetori’’.

Jepet me qera apartament tek ‘’21 Dhjetori’’. Jepet me qera apartament tek ‘’21 Dhjetori’. Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë qendrës, tek 21 Dhjetori. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Çmimi 550 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 102
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme