• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3843
 • Type: Apartment
 • 124.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Bogdanëve
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Bogdanve.

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Bogdanve Apartamenti është i organizuar me një dhomë ndenje dhe kuzhinë te perbashket,dy dhoma gjumi, koridor, dy tualete, dhe një ballkon. Ndodhet ne katin e VII-të të një pallati te ri me ashenso, me nje siperfaqe prej 124 m2. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë te Tiranës qe te ofron shume facilitete te nevojshme, jepet i mobiluar me të gjitha kushtet, si: grila elektrike, dritare dopio xham, sistem qendror kondicionimi, fasade e ventiluar, dhe gjithashtu ka elektro-shtepiaket te markave me te mira ne treg. Cmimi 800 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 124
 • Siperfaqe neto : 124
You dont have any videos

Prona te ngjashme