• image 439 000.00€ For sale
 • image 439 000.00€ For sale
 • image 439 000.00€ For sale
 • image 439 000.00€ For sale
 • image 439 000.00€ For sale
 • image 439 000.00€ For sale
 • image 439 000.00€ For sale
 • image 439 000.00€ For sale
 • image 439 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3841
 • Type: Apartment
 • 316.00m2
 • Cmimi/m2: 1240€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 3
 • 1

Tek Garden Turdiu, jepet me qira ose shitet super ambient komercial.

Tek Garden Turdiu, jepet me qira ose shitet super ambient komercial. Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe ka lartesi kati 295 cm te larte dhe fasade te ventiluar. Ka nje siperfaqe totale prej 350.7 me dhe neto 316 m2. Ambjenti mund te ndahet ne dy ambjente te medha, njera 156.7 m2 dhe tjetra 180 m2. Ambjenti ndodhet me nje lokacion fantastik, eshte i shtruar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj dhe aspirim natyral nepermjet dritareve qe hapen. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti tek Garden Turdiu krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo profil biznesi. Ambjenti jepet I mobiluar. Cmimi 439.000 euro Cmimi 1240 euro/m2

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 350.7
 • Siperfaqe neto : 316
You dont have any videos

Prona te ngjashme