• image 106 950.00€ For sale
 • image 106 950.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3839
 • Type: Apartment
 • 113.40m2
 • Cmimi/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 2
 • 8

Shitet Apartament 2+1 ‘’Tek Fusha e Aviacionit’’.

Shitet Apartament 2+1 ‘’Tek Fusha e Aviacionit’’. Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike, instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te, me nje siperfaqe totale prej 125.8 m2 dhe 113.4 m2, lartesia e apartamentit eshte 295 cm, dhe orientohet nga Veri-lindje, Veri- Perendimi. Eshte I organizuar ne nje koridor qe te con ne hapsiren e ndenjes me ambjentin e gatimit dhe ngrenies bashkangjitur dhe me dy dhomat e gjumit, nje tualet ne koridor dhe nje ballkon. Hapsirat e apartamentit e bejne ate nje apartament mjaft komod dhe me drite. Zona ku ndodhet eshte investuar dhe projektuar me shume hapsira te perbashketa shplodhje, gjelberimi dhe sherbimesh. Ka aksese nga disa rruge hyrese dhe dalese ne Tirane. Banimi ne kete kompleks do te rrise maksimalisht cilesine e jetes suaj. Cmimi 106.950 euro Cmimi 850 euro/m2

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 97.1
 • Siperfaqe neto : 87.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme