• image 92 300.00€ For sale
 • image 92 300.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3838
 • Type: Apartment
 • 87.10m2
 • Cmimi/m2: 950€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 11

Shitet Apartament 2+1 ‘’Tek Fusha e Aviacionit’’.

Shitet Apartament 2+1 ‘’Tek Fusha e Aviacionit’’. Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike, instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e XI, me nje siperfaqe totale prej 97.1 m2 dhe 87.5 m2, dhe organizohet ne nje koridor qe te con ne hapsiren e ndenjes me ambjentin e gatimit dhe ngrenies bashkangjitur me dalje ne verande qe shkon pergjate gjithe shtrirjes se apartamentit dhe ka akses edhe nga dhomat e tjera, ne 2 dhoma gjumi dhe nje tualet ne koridor. Hapsirat e apartamentit e bejne ate nje apartament mjaft komod dhe me drite. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Zona ku ndodhet eshte investuar dhe projektuar me shume hapsira te perbashketa shplodhje, gjelberimi dhe sherbimesh. Ka aksese nga disa rruge hyrese dhe dalese ne Tirane. Banimi ne kete kompleks do te rrise maksimalisht cilesine e jetes suaj. Cmimi 92.300 euro Cmimi 950 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125.8
 • Siperfaqe neto : 113.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme